Projekty v roce 2016 a změna názvu sdružení

15. leden 2016

Informace o změně názvu sdružení

V květnu letošního roku oslaví naše organizace malé jubileum - 15 let své existence – pod novým názvem, tj. „Sdružení CHEWAL, z.s.“. V souladu s občanským zákoníkem jsme změnili název, nicméně hlavní cíl a poslání našeho sdružení zůstává neměnný. Přejeme si, aby naše středisko zůstalo i nadále místem, které umožní zdravým i nemocným absolvovat léčbu v příjemném a hezkém prostředí za odborného dohledu terapeutů. Místem, které slouží nejenom jako centrum volného času, ale i jako prostor pro setkávání a přirozenou integraci zdravotně postižených a zdravých osob.

Projekty v roce 2016

Již v prosinci minulého roku započaly v našem sdružení intenzivní přípravy k zahájení dvou projektů s datem k 1. 1. 2016. Projekt „Hiporehabilitací ke zdraví“ se uskuteční pod záštitou NADACE ČLOVĚK ČLOVĚKU (příspěvek ve výši 30 000 Kč) a NADACE ZDRAVÍ PRO MORAVU (příspěvek ve výši 7 000 Kč). Finanční příspěvky nadací budou určeny k zakoupení krmiva pro naše koně a pro pokrytí odměn terapeutů a vodičů koní.

Realizaci projektu „S CHEWALEM ke zdraví“, který bude probíhat až do konce měsíce června, umožnil NADAČNÍ FOND AVAST příspěvkem v celkové výši 32 000 Kč. Peníze z nadačního fondu poslouží k pokrytí odměn terapeutů a vodičů koní.

Děkujeme zmíněným nadacím a velice si vážíme jejich podpory. Znamená to pro nás nejenom ocenění naší práce, projev důvěry, ale i závazek a motivace do další činnosti s cílem poskytovat kvalitní a hodnotné služby velkému počtu lidí.

Těšíme se na projekty a pevně věříme, že se budou líbit nejenom klientům sdružení, ale i všem, kteří se budou podílet na jejich realizaci.

Tým Sdružení CHEWAL, z.s.

KONTAKT

737 905 367

 

Česká hiporehabilitační společnost

 
NAŠI PARTNEŘI
Pomozte dětem
CZ/SK Bronies z.s.
Nadace Agrofert
Nadační Fond Avast
Obec Bystřice
DONGWON CZ, s.r.o.
Nadace J&T
TOS Security, s.r.o.
QUADTRANS CZ, s.r.o.
Nadace ČEZ
Moravskoslezský kraj
Tesco
ENVIFORM a.s.
Steeltec CZ
SSK a.s.
AUTEL
Progres Ekotech, s.r.o.
Advokátní Kancelář Czudek, Božková a Partneři
Distribuce tepla Třinec a.s.
WALMARK, a.s.
Erlen s.r.o.
Nej.cz s.r.o.
VIKRA služby s.r.o.
STATIC Solution
Cieslar s.r.o.
T-print tiskárna Třinec
GIVT
Nadace Jedličkova ústavu
Hledáme rodiče.cz