NENECHTE ZKRACHOVAT HIPOREHABILITAČNÍ STÁJE!

Sbírka na podporu provozu Hiporehabilitačních středisek v době pandemie COVID-19

Právě to se teď bez vaší pomoci může stát – nemůžeme pracovat, klienti k nám aktuálně na terapie nemohou a tím stáje nezískávají potřebné finance na svou činnost – tedy v základu např. na krmení koní apod.

Stájí, které v ČR poskytují hipoterapii a hiporehabilitaci, je celkově nedostatek. Mnoho klientů (např. v Praze) čeká v dlouhých seznamech na volné místo. Proto nemůžeme dopustit, aby se tento počet ještě snižoval.

Mluví za nás čísla i příběhy: Česká hiporehabilitační společnost, z.s. (ČHS) je tu již 30 let. Každý rok projde stájemi, které ČHS zaštiťuje jako garant, více než 6000 klientů se zdravotním znevýhodněním. Nejčastěji jde o děti. Právě u dětí pak tato forma terapie hraje velmi významnou roli – dítě se může podařit rozchodit, i když nad ním už zdravotnický systém „zlomil hůl“. Podobných případů máme nespočet.

Mnohým z vás už terapeuti a jejich speciálně vycvičení koně pomohli-mnohým ještě pomohou, pokud nám pomůžete to zvládnout. Nikdy není jisté, že právě vy nebo vaše okolí nebude našich služeb v budoucnu potřebovat.

NENECHTE NÁS V TOM SAMOTNÉ!

Transparentní účet 2101536962/2010 FIO banka

 

Podporují nás

S úctou děkujeme všem, kdo jakýmkoliv způsobem podpořili činnost sdružení nebo se přímo do ní zapojili

Finanční podpora OS Chewal v letech 2014-2015

Služby, materiál, poradenství, konzultace a jiná forma podpory OS Chewal

T-PRINT s.r.o. – tiskové služby

Ing. Pavel Laboj s rodinou

Bohuslav Mrózek

MVDr. Česlav Wawreczka

Ing. Pavla Kubátková

Krzysztof Piechaczek

Petr Sikora

Halina Gorná

Ing. Januš Lasota

Ing. Jarmila Sniegonová

Bc. Lenka Sniegonová

Hubert Frey - tvorba webových stránek

MUDr. Marian Mrózek

Vlasta Feberová

Ing. Jan Sniegon

Anna Košutová

Ing. Jan Sniegon ml.

Marie Nedomová

Ing. Pavel Sniegon

Dudovi

Špičákovi

Všichni dárci, bez jejichž příspěvků by sdružení nemohlo již čtrnáct let fungovat. Vyjadřujeme všem úctu za to, že byli ochotni přispět finančním či materiálním darem nebo službou či radou.

Naši klienti a jejich rodiče, jimž děkujeme za trpělivost a optimismus a za aktivní přístup k terapii. Klientům a rodičům dětí, jejichž fotografie uvádíme ve výroční zprávě či na webových stránkách, děkujeme také za souhlas k uveřejnění.

Zaměstnanci, stálí dobrovolníci a externí spolupracovníci pracující pro sdružení

Bc. Věra Havránková, Mgr. Seweryn Krzywoń, Mgr. Silvie Mendreková, Mgr. Renata Mrozková, Anna Tkáčová, Jarmila Stonavská, Pavlína Poloczková, Eva Branková, Ingrid Martynková, Andrea Walczysková, Stanislav Pilch, Rudolf Cieslar, Marcel Walaski, Alice Walaská. Ing. Pavla Kubátková, Marcela Ammerlingová, Renata Dropczynská, Martina Kubiková, Kristina Steiningerová za vodění koní při hiporehabilitaci, asistenci při hiporehabilitaci a při akcích sdružení. Václav Vydra, Regina Tisoňová, Lumír Kubátko, Petr Sikora, Adéla Stonavská, Květa Stonavská, Lukáš Walaski a Markéta Walaská za pomoc při akcích pro děti a veřejnost, při sezónních pracích a při péči o koně.

Sousedi a známí za nabídky pastvy, odvoz hnoje a za vstřícný postoj k našim aktivitám.

Naše rodiny, manželky a manželé, rodiče, děti, partneři a kamarádi za pochopení pro naši práci a její časovou náročnost a za celkovou podporu.

Naši koně, kteří ochotně spolupracují při výcviku i při hiporehabilitaci, a tak významně pomáhají klientům i nám, a také ostatní zvířátka, která svou přítomností dělají radost dětem a povzbuzují je v jejich snažen


KONTAKT

737 905 367

 

Česká hiporehabilitační společnost

 
NAŠI PARTNEŘI
Pomozte dětem
CZ/SK Bronies z.s.
Nadace Agrofert
Nadační Fond Avast
Obec Bystřice
DONGWON CZ, s.r.o.
Nadace J&T
TOS Security, s.r.o.
QUADTRANS CZ, s.r.o.
Nadace ČEZ
Moravskoslezský kraj
Tesco
ENVIFORM a.s.
Steeltec CZ
SSK a.s.
AUTEL
Progres Ekotech, s.r.o.
Advokátní Kancelář Czudek, Božková a Partneři
Distribuce tepla Třinec a.s.
WALMARK, a.s.
Erlen s.r.o.
Nej.cz s.r.o.
VIKRA služby s.r.o.
STATIC Solution
Cieslar s.r.o.
T-print tiskárna Třinec
GIVT
Nadace Jedličkova ústavu
Hledáme rodiče.cz